by ILC

З 12 по 20 жовтня у Львові, Чернівцях, Дніпропетровську та Києві відбудуться безкоштовні імміграційні семінари.

Проводитиме семінари Ірина Мацюк – співробітник канадського офісу ILC Canada, експерт із багаторічним досвідом роботи у сфері міжнародного рекрутингу та імміграції, повноправний член Регуляторної ради імміграційних консультантів Канади (ICCRC), реєстраційний № R513299.

Завдяки співпраці з Іриною Мацюк, як імміграційним консультантом, ми маємо можливість допомогти у імміграції до Канади не тільки представникам робітничих спеціальностей, а й менеджерам, фінансистам, інженерам, управлінцям, кадровикам, дизайнерам, фотографам, IT спеціалістам, загалом представникам більше 150 спеціальностей освіта та досвід роботи яких відповідають переліку актуальних в Канаді професій NOС (National Occupational Classification) за категоріями 0, A та B.

Знайдіть свою професію у переліку за посиланням та реєструйтесь на семінар у зручному для Вас місті.

Семінари відбудуться

Львів, 12 жовтня , початок о 17:00, вул. Тершаковців, 6А, готель “Євроготель”. Реєстрацію завершено.
Чернівці, 13 жовтня, початок о 17:00, вул. Головна, 141, готель “Буковина”. Зареєструватись
Дніпропетровськ, 15 жовтня, початок о 18:00, вул. вул. Червона, 12A , готель “Reikartz Дніпропетровськ”. Зареєструватись
Київ, 20 жовтня, початок о 19:00, площа Перемоги, 1, готель «Либідь». Реєстрацію завершено.

Відвідавши семінар Ви матимете змогу ознайомитися з пріоритетними програмами імміграції до Канади, обрати найкращу саме для Вас програму імміграції або визначити, як покращити свої шанси на успішне проходження процесу оформлення документів.

Індивідуальна консультація

Для кандидатів, які уже твердо вирішили жити та працювати або навчатися в Канаді є можливість отримати експертну оцінку шансів, з підрахунком балів за необхідності, та підібрати програму під Ваш досвід роботи, освіту і знання мови. Ви маєте можливість пройти індивідуальну консультацію з Іриною і, за результатами консультації, отримати письмові рекомендації. Таким чином Ви детально дізнаєтесь, які документи Вам необхідно подати і як їх вірно підготувати, отримаєте відповіді на всі запитання, які залишилися або з’явилися після загальної презентації.

Записуйтесь на індивідуальні консультації з імміграційним консультантом вже сьогодні, кількість акційних пропозицій обмежена. Телефонуйте (044) 481-00-31 та (066)/(093)/(096)-0000-773.

зарегестрироваться
Щоб взяти участь в семінарі, заповніть форму та натисніть зареєструватись. Ми будемо раді вітати вас на наших безкоштовних семінарах.

Top