На передодні нового 2016 року, настає час робити підсумки року що минає

by ILC

На передодні нового 2016 року, настає час робити підсумки року що минає

by ILC

by ILC

На передодні нового 2016 року, настає час робити підсумки року що минає.

Цей рік дав початок новій системі оформлення права на постійне місце проживання в Канаді Express Entry, і всі з нетерпінням чекають на результати її роботи за рік. Citizen and Immigration Canada (CIC) в липні цього року вже надавали проміжний звіт по цій системі – http://www.cic.gc.ca/english/resources/reports/ee-midyear-2015.asp

Значною подією в імміграційній політиці Канади, стали федеральні вибори, за результатами яких був сформований новий уряд. У своїй передвиборчій програмі, Ліберальна партія пообіцяла вагомі зміни в імміграційній політиці країни, які буде впроваджувати новий  міністр імміграції. У зв’язку з цим вся імміграційна спільнота з нетерпінням чекає на січень 2016 року, в надії на позитивні зміни. Також в січні оголосять щорічні квоти по певним провінціальним програмам та подальші плани на Express Entry.

Згідно статистики 2015 року провінція Саскачеван вибрала найбільшу кількість квот – більше 11 тис. заяв, в той час як більшість інших провінцій мали квоту на 6500 і менше заяв.

Наполегливо рекомендуємо слідкувати за новинами, в тому ж числі га нашому сайті та сторінці в Facebookwww.facebook.com/InternationalLabourCentre

Вдалого Вам Нового Року!

зарегестрироваться
Щоб взяти участь в семінарі, заповніть форму та натисніть зареєструватись. Ми будемо раді вітати вас на наших безкоштовних семінарах.

Top