by ILC

Привіт усім! Мене звати Анастасія Петренко, я родом з міста Харків. Наразі вже пів року живу та працюю в еміраті Дубай, в готелі Armani Hotel Dubai, що знаходиться у найвищій будівлі світу – Burj Khalifa.

Від мрії до реальності

До компанії ILC я звернулася по рекомендації знайомого. На момент подачі документів мені було 18 років, але я вже мала досвід роботи в київському готелі Fairmont Grand Hotel, тому доволі швидко пройшла процедуру працевлаштування і за декілька тижнів опинилася у цій чудовій країні – ОАЕ. Посада, на яку першочергово мене прийняв роботодавець, називалася Lobby Hostess, в функціональні обов’язки даної вакансії входить зустріч гостей готелю. Та вже за два місяці мене підвищили та перевели на іншу посаду – Guess service agent.

Я була приємно здивована і дуже щаслива, адже тепер маю ще більше можливостей для кар’єрного та фінансового росту. Стимулом поїхати працювати за кордон було бажання жити самостійно та не залежати ні від кого. Найбільшу підтримку мені надавала моя сім’я, яка хоч і з сумом відпускала на роботу, проте розуміла моє бажання і наголошувала на безцінний досвід, який я можу тут здобути.

Стимулом поїхати працювати за кордон було бажання жити самостійно та не залежати ні від кого.

Перші кроки за кордоном

В перший день прибуття було дуже страшно: великі черги на паспортному контролі, переживання, що роботодавець не зустріне або забуде про мене, але все пройшло чудово. Після зустрічі в аеропорту мене відвезли до місця нашого проживання, що знаходиться в районі Discovery Gardens. Умови проживання дуже приємні: в квартирі мешкає по 2-3 людини. В основному сусіди інтернаціональні, але роботодавець підшукує співмешканців зі схожим менталітетом. У спілкуванні не відчувається ніяких непереборних перешкод, єдиним мінусом квартири було відсутність Wi-Fi, але це питання ми швидко вирішили.

Про роботу в ОАЕ

Готель мені дуже до вподоби. У ньому постійно зупиняється багато італійців, оскільки Армані – це їхня гордість і світовий бренд якості. За пів року я познайомилась з багатьма чудовими і привітними людьми. Графік роботи доволі насичений, але я встигаю подорожувати і вивчати культуру цієї країни. Три місяці тому я брала відпустку та приїжджала додому, щоб провідати рідних, а нещодавно моя мама прилітала в Дубай. До рідного Харкова, звісно, хочеться, але тільки для того, щоб побачитися з близькими та друзями.

Поради

Кандидатам і тим, хто вагається поїхати працювати за кордон, хочу дати пораду: краще спробувати, ніж нічого не робити. Не потрібно боятися змін у житті, завжди треба рухатися далі. Вирушити працювати в ОАЕ неодмінно варто, адже це дійсно не так важко, як здається. Також хочу відмітити важливу річ: для мене велике значення має те, що працівники ILC допомагають не тільки на етапі оформлення та перед відльотом. Навіть після мого піврічного перебування тут, вони цікавляться дотриманням умов роботи та піклуються про моє життя та життя інших працевлаштованих кандидатів. Я дуже вдячна компанії за оперативність та допомогу у працевлаштуванні!

зарегестрироваться
Щоб взяти участь в семінарі, заповніть форму та натисніть зареєструватись. Ми будемо раді вітати вас на наших безкоштовних семінарах.

Top