Чому ірландські компанії цінують українських робітників?

by ILC

Чому ірландські компанії цінують українських робітників?

by ILC

by ILC

Ірландія, як і будь-яка європейська країна, потребує робочої сили. Одна з поширених вакансій, яку пропонують ірландські компанії нашим співвітчизникам, робота обвалювальника м’яса, або, простіше кажучи, м’ясника.

Майстерне вміння швидко й точно володіти ножем під час розбирання туші тварини вимагає не тільки фізичних сил, але і напрацьованого не за один рік досвіду. Володіючи таким майстерним умінням, можна гарантовано отримати роботу м’ясника в Ірландії.

Спеціальність обвалювальника є дуже затребуваною і гідно оплачується, тому в нашу компанію звертаються іноземні роботодавці. 10 жовтня відбулася зустріч представників компанії ILC і компанії-роботодавця з Ірландії, яка приїхала з метою підбору персоналу на м’ясопереробні підприємства своєї країни. Процес працевлаштування потенційних співробітників складається з кількох етапів. Перший етап – практичне тестування, на якому були присутні представники компанії-партнера.

На тестування приїхало 35 осіб з різних куточків України. Саме тестування проходило на одному з київських переробних підприємств. Робота кожного учасника під час тестування записувалася на відеокамеру. Це потрібно з кількох причин, перш за все, в разі необхідності для підтвердження професійної кваліфікації в імміграційній службі. Крім того, відеоматеріали з учасниками тестування завжди може переглянути роботодавець.

Під час тестування представники компанії-партнера оцінювали потенційних працівників за такими критеріями:

  • технологічна грамотність (знання анатомічних особливостей тварин, необхідні для правильного відділення м’яса від кістки);
  • швидкість і якість обвалювання сировини (яловичини);
  • відмінна моторика рук і доведені до автоматизації рухи з обробки м’яса;
    вміння користуватися мусатом.

Незважаючи на те, що під час тестування оцінювалося горизонтальне обвалювання, партнери відзначили, що у них практикується тільки вертикальне обвалювання, яке набагато легше і займає менше часу.

Після тестування компанія-партнер і потенційні працівники перемістилися до головного офісу ILC, де ірландські представники провели презентацію для учасників тестування, під час якої розповіли про період адаптації, умов роботи й проживання, а також перспективи професійного росту та переїзду на постійне місце проживання з родиною.

Партнери відзначили:

На сьогодні чималий відсоток тімлідерів бригад – саме українці, тому перебуваючи ще у себе на батьківщині, наші співвітчизники вже є цінними співробітниками.

Партнери пропонують 8-ми годинний робочий день. Оплата нараховується погодинно, тому тільки від працьовитості робітника залежить його прибуток. Заробітна плата виплачується щотижня. Така система оплати застосовується для того, щоб працівникові не довелося чекати дохід цілий місяць, і він міг впевнено себе почувати в чужій країні. Як виявилося, у багатьох людей з аудиторії вже є працевлаштовані друзі та приятелі саме в компанії ірландських партнерів.

В аудиторії часто лунали питання щодо організації побуту під час перебування в Ірландії. Партнери розповіли, що з моменту прибуття до Ірландії, вони повністю беруть на себе облаштування й адаптацію працівників: надають безкоштовне житло на 2 тижні, проводять закупівлю продуктів на цей період. Ви, напевно, подумаєте, що це «казка», але ні, наші партнери дбають про те, щоб їх працівники відчували себе максимально комфортно в новій країні й були зацікавлені в довгостроковому співробітництві.

Українці – це, безперечно, цінні співробітники на західному ринку праці з гідною заробітною платою. Проаналізувавши заробітну плату за кордоном, ви можете спробувати свої сили на відповідну вакансію на нашому сайті, і звернутися до фахівців ILC, які допоможуть з працевлаштуванням.

зарегестрироваться
Щоб взяти участь в семінарі, заповніть форму та натисніть зареєструватись. Ми будемо раді вітати вас на наших безкоштовних семінарах.

Top