by ILC

Уряд провінції Саскачеван оголосив про запуск оновленої системи подачі заявок для Імміграційної програми номінації провінції Саскачеван. Іммігранти, що бажають отримати статус постійного жителя провінції Саскачеван тепер мають можливість подати онлайн заявку за новою категорією Express Entry, що була запущена цього року раніше, так як і за іншими категоріями програми номінації.

Категорія Express Entry провінції Саскачеван забезпечить додаткові 775 імміграційних номінацій до програми SINP. Завдяки цьому загальна кількість номінацій за програмою SINP зросте до 5,500 у 2015 році. Міністерство громадянства та імміграції зобов’язалося розглянути ці заявки протягом 6 місяців чи навіть швидше, що робить нову категорію досить привабливою для потенційних іммігрантів.

«Нова категорія Імміграційної програми номінації провінції Саскачеван допоможе кваліфікованим працівникам швидше іммігрувати та раніше зайняти свої робочі місця, – зазначив міністр з питань імміграції, працевлаштування та підвищення кваліфікації Джеремі Гаррісон. -Інші переваги системи Express Entry провінції Саскачеван включають скорочення затримок у розгляді заявок та перехід від принципу живої черги під час розгляду до номінування найбільш кваліфікованих та досвідчених кандидатів, які можуть зробити достойний внесок у нашу сильну та багатогалузеву економіку».

Через Імміграційну програму номінації провінції Саскачеван кваліфіковані іммігранти, які зараховані до бази кандидатів федеральної системи Express Entry, матимуть можливість подавати заявку за системою Express Entry провінції Саскачеван. Дана категорія орієнтована на осіб, що отримали середню спеціальну освіту та пройшли підготовку за спеціальностями, що користуються попитом у провінції. Після отримання номінації за програмою SINP, вони будуть запрошені подавати заявку на отримання статусу постійного жителя.

Джерело: saskatchewan.ca

зарегестрироваться
Щоб взяти участь в семінарі, заповніть форму та натисніть зареєструватись. Ми будемо раді вітати вас на наших безкоштовних семінарах.

Top