Імміграція у Фінляндію: переваги

by ILC

Імміграція у Фінляндію: переваги

by ILC

by ILC

Фінляндія вважається однією з кращих і безпечних країн для імміграції в Європі, адже це – держава зі стабільною економікою, розвинутою інфраструктурою і високими соціальними гарантіями для своїх громадян.

Саме високий рівень життя і лояльність до іммігрантів допомагають українським громадянам зважитися на переїзд до Фінляндії. Імміграція до Фінляндії хоча і тривала процедура, але має ряд безсумнівних переваг, якими ми з радістю ділимося з вами.

Доступна освіта «майбутнього»

Освітня система в Фінляндії – найбільш обговорювана система в світі. Це справжня революція у сфері освіти. Північна держава є зразком серед країн, які змогли провести реформи в освітній системі, а школи Фінляндії вважаються «школами майбутнього».

Там навчальні предмети проходять в атмосфері розслабленої уваги, при цьому учні не втрачають високі показники знань. Ніякого примусу, тільки легке залучення в предмет. Саме комфортне оточення, психологічний спокій, робота з індивідуальністю – це успіх фінських шкіл, які стають середовищем, де розкривається дитячий потенціал, який в масштабах країни дає неймовірні результати. Але відзначимо, що обдаровані діти отримують менше уваги, ніж слабкі, яких педагоги підтягують у всьому і допомагають досягти максимально високого рівня.

Модель роботи фінських шкіл полягає не в тому, щоб завантажити учнів завданнями, а в переформатуванні навчальних предметів таким чином, щоб стимулювати самостійну активність дітей. Таким чином, навчальний день не поділений на уроки по 45 хвилин, а є єдиним простором. У педагога є план того, чому він повинен навчити дітей, але як саме він це зробить, вчитель вирішує сам, довільно комбінуючи, на перший погляд, непоєднувані предмети. Наприклад, географія може бути об’єднана з вивченням мови чи літератури. На уроках діти вчаться думати комплексно, розвиваючи свій світогляд. Сьогодні – це одна з найефективніших освітніх моделей у світі.

Екологія

Чим же приваблює північна країна з холодним кліматом? Природою! Неймовірною і дійсно красивою! Фінляндія – країна тисячі найчистіших озер і густих лісів. Фіни дуже цінують природу своєї країни і намагаються її зберегти. Тут ви не зустрінете бродячих тварин на вулицях, але побачите, як представники дикої природи гармонійно співіснують з сучасними жителями приміських районів: в парках і лісах під час прогулянки можна зустріти лебедів, білок, зайців.

Вулиці фінських міст – це зразок чистоти, адже в країні відведено особливу увагу збору і вторинній обробці сміття, а комунальні служби працюють дуже швидко.

Дорожня і транспортна інфраструктура

Фінська дорожня інфраструктура – це грамотна організація дорожнього руху і пильний контроль за ним за допомогою налагодженої системи дорожніх знаків та маршрутних таблиць.

Відмінний стан доріг досягається завдяки своєчасному високоякісному ремонту доріг регіонального та міського значення.

По всій країні розвинений рух велосипедистів, для них передбачені велодоріжки та місця для паркування.

У країні діють високі штрафи за порушення правил дорожнього руху, на дорогах є багато спеціальних камер, які фіксують правопорушників, що не тільки захищає всіх учасників руху, а й підвищує рівень безпеки.

Громадський транспорт в Фінляндії їздить виключно за розкладом, а сервіс обслуговування пасажирів знаходиться на найвищому рівні.

Продукти харчування та одяг

Уряд Фінляндії строго контролює якість продуктів харчування і легкої промисловості. На полицях магазинів ви не побачите прострочених або зіпсованих продуктів, одягу або взуття, виготовленого з низькоякісних матеріалів. Якщо в якомусь із продуктів будуть виявлені небезпечні для здоров’я людини речовини, вся серія буде вилучена з магазинів по країні. Людям, які вже придбали продукт, запропонують повернути його в магазин, а для тих, хто купив і з’їв – передбачена матеріальна компенсація.

Відносини в суспільстві

Фіни – прості та доброзичливі люди. Саме такі люди побудували одну з найуспішніших європейських країн. Вони заробили репутацію простих і ненав’язливих людей, які не переступають межі особистого простору іншої людини і такі ж якості цінують в інших.

Менталітет фінів побудований на любові до своєї держави – вони цінують природу, люблять дітей, стежать за своїм здоров’ям і займаються спортом, з повагою ставляться до історії і пишаються сучасними досягненнями країни. Серед людей рівень ввічливості в рази вищий, ніж в інших країнах. Фіни надійні як бізнес-партнери, друзі та сусіди.

Фінляндія знаходиться на 7 місці в світі по володінню жителями англійською мовою, тому тут для іммігрантів не буде ніякого мовного бар’єру, адже фіни дуже привітні й з радістю допоможуть іноземцю.

Соціальна турбота

Держслужбовці та чиновники працюють заради добробуту громадян, які проживають на території Фінляндії. Перш за все, в державі відсутня корупція, а в разі виявлення факту хабарництва, порушник буде арештований та ув’язнений, незважаючи на своє високе положення або чин, а його репутація буде назавжди заплямована.

У будь-якому державному закладі ви отримаєте відмінний сервіс, ввічливе ставлення і швидке рішення необхідного вам питання. Всі паперові процедури автоматизовані й в деяких випадках займають до 10 хвилин.

У банках, лікарнях і держустановах ви не будете стояти в черзі, адже все автоматизовано, ви можете записатися на прийом за допомогою терміналу або онлайн, відстежити свою чергу на табло або через додаток, а місця очікування створені тільки для короткого і дуже комфортного перебування. Практично скрізь є дитячі зони з іграшками і книжками.

Державна допомога гарантована абсолютно всім верствам населення – безробітним, молодим матерям, студентам, інвалідам, пенсіонерам. Допомога держави проявляється в програмах матеріальних нарахувань, які дозволяють гідно жити.

Медицина в Фінляндії займає особливе місце. Медичні препарати останнього покоління, безкоштовні глюкометри для людей з діабетом, сучасне обладнання, передові дослідження, страховка, послуги перекладачів для іноземців на прийомі у лікаря – це реалії системи охорони здоров’я Фінляндії.

Безумовно, життя фінів – інше, й іммігранту воно здасться казковим, незвичайним, разом з тим йому буде складно зважитися на переїзд. Але такі плюси, як спокій та захищеність, складають основу основ життя, про яке мріє так багато людей.

зарегестрироваться
Щоб взяти участь в семінарі, заповніть форму та натисніть зареєструватись. Ми будемо раді вітати вас на наших безкоштовних семінарах.

Top