by ILC

Зараз мені 21 рік. План “поїхати за кордон працювати” з’явився декілька років тому,коли у мене не було ні досвіду роботи, ні знань англійської.

Втілення мрії в реальність

Моя англійська була на рівні “London is the capital of Great Britain”. І ось поступово я навчалася в університеті на денній формі навчання, працювала, через деякий час пішла на курси англійської. Потім звернулася до компанії по працевлаштуванню за кордоном ILC і ось я тут.

Звичайно, було дуже багато сумнівів та стереотипів про цю країну і, якщо прочитати деякі відгуки в Інтернеті, то краще закритися на ключ і сидіти у своїй затишній квартирі на Батьківщині з батьками (до прикладу, більша частина моїх друзів та знайомих дивилась скептично на цю ідею). Так, звичайно, у нашому світі треба завжди бути обережним, і працевлаштування в ОАЕ не виняток, тому завжди обирайте перевірені компанії всюди і у всьому, що ви робите – перевіряйте та дізнавайтесь побільше інформації.

Наше майбутнє – це як мрія, яку ви можете здійснити вже сьогодні!

Моя робота в ОАЕ

Я працюю в еміраті Абу Дабі, недалеко від аеропорту, у затишному районі, за 10 метрів від пляжу у невеликому місці, де колектив 5 осіб і я в тому числі. Колектив дуже хороший, всі різних національностей і релігій, хоч нас і 5 людей. Власники цього закладу італійці і головна родзинка цього закладу “джелато” – італійське морозиво домашнього виробництва дуже високої якості. Основа частина відвідувачів – постійні, і іноді складається відчуття, що до тебе приходять вже не клієнти, а друзі чи знайомі люди.

Поради

Можу дати декілька порад для тих, хто збирається працювати чи наразі на етапі прийняття цього рішення:

Перше – якщо у вас є такий шанс попрацювати у цій країні – скористайтесь. Це чудова можливість вийти із зони комфорту та подивитись, яка ти людина, коли потрапляєш у абсолютно чуже та нове для тебе середовище. Це дуже гарний шанс змінити себе у кращий бік.

Друге – запам’ятайте ідеальної роботи немає і не буде. І взагалі моя думка з приводу цього – краще “щось” чим “нічого”, ніж сидіти вдома біля телевізора і говорити, там погано і тд. Завжди потрібно бути у русі. Адже життя – це рух.

Третє – намагайтесь насолоджуватись усім, що маєте уже зараз. Адже всі труднощі проходять. Все завжди проходить. І, повірте, все залежить від нас самих: від дій, від нашого відношення. Ми будуємо наше життя сьогодні, ставтесь до свого минулого як до власного досвіду та способу згадати тільки позитивне, яке ви будуєте сьогодні.

зарегестрироваться
Щоб взяти участь в семінарі, заповніть форму та натисніть зареєструватись. Ми будемо раді вітати вас на наших безкоштовних семінарах.

Top