Тракторист Володимир розповідає про життя та роботу в Естонії

by ILC

Тракторист Володимир розповідає про життя та роботу в Естонії

by ILC

by ILC

«Шлях до працевлаштування виявився не важким, а й навіть цікавим», – розповідає Володимир, працівник ферми в Естонії.

Інколи в компанії ILC з’являються досить індивідуальні замовлення. Наприклад, до нас звернувся роботодавець з Естонії, якому був потрібен працівник на ферму. До цього ми не працювали з цієї країною, але мали достатньо досвіду по роботі у сільськогосподарському секторі, тому вирішили спробувати. Як ви побачите із статті далі – спроба вийшла вдалою.

Прийняття рішення про переїзд за кордон

Мене звати Горай Володимир, мені 29 років, мешкав я в місті Бобринець, що на Кіровоградщині. Працював трактористом-механізатором в с. Кетрисанівка. Але, я зрозумів, що наш бюджет замалий та задумався про роботу за кордоном. Поділившись своїми планами з рідними та друзями, мені порадили звернутись за допомогою до Міжнародного центру з працевлаштування ILC. Мені завжди здавалося, що шлях працевлаштування дуже важкий і займає дуже багато часу. Але, завдяки кваліфікованим спеціалістам ILC все пройшло швидко та, навіть, цікаво.

Робота тракториста в Естонії менш виснажлива, порівняно з Україною

Робота в Естонії

В Естонії, як і в Україні, працюю за кермом трактора, але робота не така важка. Додатково, я ще наглядаю за огорожею тварин, та  відповідаю за їх годівлю та заготівлю кормів на зиму. Мій робочий день починається о 8:00 (іноді, з 8:30) та триває до 17:00, але може закінчуватись і раніше.

Життя в Естонії

Мені дуже подобається жити та працювати в Естонії. Люди тут добрі, у всьому допомагають, а ще з ними дуже легко знайти спільну мову. Робота супер! Мені  подобається, що ніхто даремно не квапиться, як в Україні! У мене дуже хороший роботодавець, а також чудові колеги. Естонія відрізняється від України повністю, тут свої закони та порядки; навіть природа зовсім інша, але так само гарна.

«Мені подобається жити в цій країні: робота супер, люди доброзичливі, природа також надзвичайно гарна»

 

Я можу з впевненістю порекомендувати їхати працювати до Естонії, а також звертатись до ILC за допомогою в підборі вакансій за кордоном та допомогою в оформленні необхідних документів, швидко та якісно.

Дякую спеціалістам ILC, що не тільки допомогли знайти роботу за кордоном, але й змінили моє життя на краще.

Від усієї команди ILC дякуємо Володимиру за позитивні відгуки! Якщо Вас також зацікавили вакансії у сільському господарстві – запрошуємо ознайомитись з ними за посиланням http://www.ilc.ua/uk/all-jobs?selected_category=-1&selected_jobtype=agros-uk&selected_location=-1

зарегестрироваться
Щоб взяти участь в семінарі, заповніть форму та натисніть зареєструватись. Ми будемо раді вітати вас на наших безкоштовних семінарах.

Top