by ILC
ILC (International Labour Centre, ТОВ «Міжнародний центр з працевлаштування») є лідером в Україні у сфері працевлаштування за кордоном.

Уже понад 16 років ми пропонуємо українцям можливості працевлаштування та імміграції по всьому світу. Офіси ILC розташовані в Києві (Україна), Саскатуні (Канада) і Варшаві (Польща). Ми активно розвиваємося, щоб пропонувати ще більше можливостей працевлаштування для наших клієнтів.

З 2000 року компанія успішно працевлаштувала понад 6000 фахівців за кордоном, налагодила співпрацю з 400 компаніями в Канаді, Швеції, Польщі, Данії, Великобританії, Італії, Ірландії, Німеччини, Катарі, Об’єднаних Арабських Еміратах.

ILC надає своїм клієнтам повний спектр послуг з працевлаштування за кордоном та імміграції: від консультацій з питань перших кроків до працевлаштування або імміграції, оформлення всіх необхідних документів до підтримки та адаптації в новій країні.

Ми дійсно пишаємося результатами роботи нашої команди. ILC сприяє розвитку бізнесу наших клієнтів-роботодавців, підбираючи кваліфікованих фахівців з різних країн, і допомагає людям та їхнім родинам змінити життя на краще, створюючи нові можливості для роботи і імміграції, – Команда ILC.

Володимир Миронович Гищак
Президент компанії ILC

Якщо ви прагнете бути кращими у своїй справі, ми будемо раді бачити вас в нашій команді.

Ми цінуємо довіру клієнтів нашої компанії і робимо внесок в побудову тривалих взаємовідносин з кандидатами, роботодавцями та партнерами.

Вища цінність нашої команди – це довіра наших клієнтів, і ми працюємо над збереженням і примноженням цих результатів.

ІММІГРАЦІЙНИЙ КОНСУЛЬТАНТ У КОМАНДІ ILC

У команді ILC працює канадський імміграційний консультант, Ірина Мацюк, повноправний член Регуляторного ради імміграційних консультантів Канади (ICCRC), реєстраційний номер R513299, член Канадської асоціації професійних імміграційних консультантів (CAPIC), експерт з імміграції та міжнародного рекрутингу. Наявність імміграційного консультанта в складі ILC дає нашим клієнтам можливість одержувати комплексний пакет послуг з імміграції і працевлаштування в Канаді.

НАША ЛІЦЕНЗІЯ

ТОВ “Міжнародний центр з працевлаштування” має ліцензію Міністерства праці та соціальної політики України АВ 519114 від 28.05.2010 року на здійснення посередництва в працевлаштуванні за кордоном.

ІСТОРІЯ ILC

ІСТОРІЯ ILC РОЗПОЧАЛАСЯ У 2000 РОЦІ. ВЖЕ ПОНАД 16 РОКІВ МИ СТВОРЮЄМО МОЖЛИВОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ

За цей час компанія розвивалася, виходила на ринки нових країн, пропонуючи все більше і більше можливостей працевлаштування для наших клієнтів і більше ефективних кадрових рішень для роботодавців.
Сьогодні ILC – лідер в Україні з працевлаштування за кордоном. А команда ILC – це фахівці високого класу, які добре знають свою справу і працюють кожен день, відкриваючи все більше і більше можливостей для наших клієнтів змінити своє життя на краще.
ILC – це єдина компанія в Україні, яка щотижня проводить відкриті, безкоштовні семінари для наших клієнтів. Розклад семінарів можна подивитися на нашому сайті або на наших сторінках в соціальних мережах.
У 2011 році ILC відкрила офіс в місті Саскатун, Канада, в 2015 році — офіс у Варшаві, Польща, в 2016 році — представництво в місті Бидгощ, Польща.
ДОДАТКОВІ ФАКТИ ПРО НАС

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ - ЦЕ ДОРОГО? СКОРИСТАЙТЕСЯ НАШИМИ БЕЗКОШТОВНИМИ ПОСЛУГАМИ І МОЖЛИВІСТЮ КРЕДИТУВАННЯ

Безкоштовні імміграційні семінари

Щороку ILC проводить безкоштовні семінари з імміграційним консультантом Канади в багатьох містах України.

Мовні курси

Уже понад 16 років ми проводимо курси з вивчення іноземної мови для тих, хто планує працювати за кордоном, а також готуємо до співбесіди з роботодавцем. Наші клієнти проходять тестування знання англійської мови абсолютно безкоштовно.

Безкоштовні консультації

Ми надаємо безкоштовні консультації для наших клієнтів щодо працевлаштування за кордоном. Ви завжди можете проконсультуватися по телефону або в офісі ILC.

Можливість кредитування

Вас зацікавило працевлаштування за кордоном, але зупиняють фінансові питання? ILC співпрацює з кредитною спілкою, який надає можливість кредитування працевлаштування за кордоном.


Top