Дмитро з Умані розповідає про життя в Швеції

by ILC

Дмитро з Умані розповідає про життя в Швеції

by ILC

by ILC

Клієнти ILC часто радують нас своїми відгуками та історіями.
Цей відгук написав Дмитро з міста Умань, якому ми допомогли знайти місце стажування в Швеції.

Вітаю, мене звуть Дмитро, живу в місті Умань. В Україні я працював логістом, але зрозумів, що хочу спробувати щось нове, але не в нашій країні. Раніше, я вже мав досвід роботи за кордоном і мені сподобалось. Вирішивши спробувати знову я почав пошук варіантів в інтернеті.
Так я і знайшов компанію ILC. Спеціалісти компанії дуже допомогли мені. Вони не тільки знайшли відповідну мені вакансію та роботодавця, але й надали допомогу в підготовці документів й навіть допомогли купити квиток на літак.

Робота в Швеції

Я поїхав працювати до Швеції практикантом на тваринницьку ферму. Моїми обов’язками є прибирання та догляд за тваринами. Робочий день розпочинається о 7 ранку з прибирання та годування, пізніше починається інша робота. На протязі дня є й перерви, наприклад, об 11:00 – перерва на каву, а о 13:00 на обід. Робота не проста, але мені дуже подобається, так як я люблю тварин.

Життя в Швеції

Моя адаптація пройшла швидко, але хоч труднощів і не виникало, все одно потрібно було звикнути до нової обстановки. По приїзду мене зустріла похмура погода, але через тиждень все змінилось и можна було насолодитись сонцем. Природа Швеції просто дивовижна, а люди чуйні.

Порада від Дмитра

Якщо хочете працювати за кордоном, то вибираючи країну завжди звертайте  увагу на клімат, адже він відрізняється від України. А також, не бійтесь звертатись до таких компаній, як ILC.
Не знаю, я в інших компаніях, але в ILC відмінні спеціалісти, які допоможуть кожному в виборі вакансій та країни за вашими побажаннями, а також швидко та якісно оформити всі необхідні документи. Але і на цьому підтримка не завершується, вас будуть супроводжувати та підтримувати на протязі всього стажування.

Дмитро й зараз знаходиться в Швеції, бажаємо йому сонячної погоди та від усього колективу ILC дякуємо за відгук.

 

зарегестрироваться
Щоб взяти участь в семінарі, заповніть форму та натисніть зареєструватись. Ми будемо раді вітати вас на наших безкоштовних семінарах.

Top