Опанувати нову спеціальність «збиральник грибів» – легко!

by ILC

Опанувати нову спеціальність «збиральник грибів» – легко!

by ILC

by ILC

Європейським підприємствам необхідні кваліфіковані працівники на вакансію – збиральник грибів. Європейські ферми звертаються до нас у питаннях пошуку сертифікованих фахівців.

Для підготовки таких працівників школа грибників регулярно проводить тритижневе навчання за курсом «збір печериць». У вересні навчання пройшли 15 осіб, зараз завершує навчання 2 група з 9 осіб. У школу для навчання звертаються люди різного віку й різних професій від випускників після технікумів до приватних підприємців малого та середнього бізнесу, держслужбовців.

Три тижні на діючій фермі фахівець Ліна Туровська навчає слухачів теорії та практиці зі збору грибів. Під час практичних занять в камерах вирощування печериць учні курсу дізнаються, як правильно збирати гриби методом one touch. Після проходження курсу слухачі легко можуть знайти роботу в Європі за спеціальністю «збиральник грибів».

УВАГА! Школа грибників оголошує набір в 3 групу, навчання якої починається 27 листопада 2017 року. Щоб потрапити в 3 групу реєструйтеся через контактну форму.

Читайте також: Перший випуск школи грибників

зарегестрироваться
Щоб взяти участь в семінарі, заповніть форму та натисніть зареєструватись. Ми будемо раді вітати вас на наших безкоштовних семінарах.

Top