Перший випуск школи грибників

by ILC

Перший випуск школи грибників

by ILC

by ILC

У вересні в школі грибників пройшов перший тритижневий курс навчання зі збору печериць. Навчання проводилося на діючій фермі в передмісті Києва, де вирощують печериці на готовому компості.

Курс школи грибників дозволяє в короткий термін отримати нову спеціальність збиральник грибів, завдяки якій учні можуть поїхати на роботу в Західну Європу. Учасниками курсу стали 15 осіб у віці від 23 до 45 років, в основному це були жінки або сімейні пари. Спільно з фахівцями школи вони щодня проходили теоретичні та практичні заняття, вивчаючи методику і технологію селективного збору грибів. Всі учасники групи успішно пройшли підсумкове тестування й отримали сертифікати, що підтверджують проходження курсу.

УВАГА! Зараз триває набір в 2 групу бажаючих пройти навчання, яке починається 16 жовтня 2017 р. Щоб потрапити у 2-гу групу реєструйтеся через контактну форму на нашому сайті. Ви можете скористатися акцією «Влаштуй друга на роботу — отримай винагороду!», вказавши у повідомленні форми «акція збиральник грибів».

зарегестрироваться
Щоб взяти участь в семінарі, заповніть форму та натисніть зареєструватись. Ми будемо раді вітати вас на наших безкоштовних семінарах.

Top