Про роботу в м’ясопереробній промисловості Канади розповідає Тарас Корчінов

Про роботу в м’ясопереробній промисловості Канади розповідає Тарас Корчінов

by redacktorr

Я працюю м’ясником у невеличкій компанії у місті Вейбурн. Загалом на підприємстві працює до 10 чоловік.

Про рішення поїхати працювати до Канади

Я дуже сильно хотів поїхати, тому вирішити було легко. Адже це Канада! А от наважитись почати вивчати англійську мову було важко, тому що вчити її довелось з нуля. Але головне почати.

Протягом року я збирався з думкам, а потім рішуче приїхав до Києва, де в офісі ILC почав навчання. Викладачі тут найкращі в світі. Величезна подяка Яні Лаврінець, містеру Вейну та всій команді за знання та підтримку.

Про умови роботи та роботодавця

Умови роботи насправді чудові: повний соціальний пакет, висока зарплата, до того ж є можливість понаднормової роботи, а вона оплачується в півтора рази вище. Колектив у нас дуже дружній, а роботодавець – гарна та щедра людина, завжди тримає слово, тому ми всі його дуже поважаємо. Його бізнес процвітає та розширюється з кожним роком, оскільки підприємство має дуже гарну репутацію. Усі клієнти знають, що в нашій компанії можна купити дійсно смачне і виключно свіже м’ясо.

До моїх обов’язків входить обвалювання, жилування, нарізка стейків, роустів, приготування фаршу, упаковка товару та переміщення в морозильну камеру (або переміщення з камери до клієнтів).

Про ILC та процес оформлення

Про компанію я дізнався у 2005 році від друзів, з якими колись працював. Саме вони мені порадили звернутися до фахівців ILC, тому ще до роботи у Канаді я скористався їх послугами – їздив до Італії працювати м’ясником. Багато моїх знайомих також вибрали ILC, усі дуже задоволені роботою компанії та взаємодією. Особливо хочу подякувати моєму менеджеру – Тетяні Ступаковій, а також Надії Сидоренко, імміграційному консультанту Ірині Мацюк та Ользі Рочевій. Вони допомогли мені почувати себе впевнено та міцно стати на ноги. Я жалкую лише про те, що раніше не звернувся до них.

Процес вивчення англійської, оформлення і працевлаштування тривав рівно рік. Наразі пройшов рік і два місяці, як я у Канаді. Моя сім’я поки в Україні, але невдовзі ми сподіваємося отримати Permanent Resident.

Загальні враження про Канаду, відмінності, труднощі та перспективи

Адаптація пройшла дуже легко.

Теперішнім життям я дуже задоволений, адже багато мріяв та прагнув переїхати. Я вважаю, що це величезний крок у житті, і раджу усім охочим приїжджати до Канади назавжди.

Загалом життя тут відрізняється від життя в Україні: рівень та зарплати значно вищі, а продукти, одяг, паливо та житло – дешевші. Люди тут добрі, гостинні, дуже ввічливі. Тут і чисте повітря, і гарна природа, полювання та рибалка, багато розваг для дорослих і дітей. Полювати поки не можу, оскільки у мене робоча віза, а не Permanent Resident, а ось на рибалку їжджу кожні вихідні. Трофеї вражаючі: я такого ніде більш не бачив, тільки в Канаді.

Підвищувати кваліфікацію у своїй професії мені не потрібно, оскільки я добре знаю роботу, однак освітою займаюся. Я ходжу в школу і вчу мову, тут це безкоштовно. Мені дуже подобається удосконалювати знання англійської, адже на роботі і в повсякденному житті тут це найголовніше.

Серед найвизначніших подій за рік, проведений в Канаді, виділю відпочинок на озері Маніту (солоне озеро з лікувальною мінеральною водою), купівля позашляховика Jeep Cherokee за 500 доларів, отримання водійських прав, знайомство з гарними людьми, цікаве навчання в школі. Навіть просто життя та робота в Канаді – це завжди позитивні події.

зарегестрироваться
Щоб взяти участь в семінарі, заповніть форму та натисніть зареєструватись. Ми будемо раді вітати вас на наших безкоштовних семінарах.

Top