by ILC

У Канаді в мене з’явилася впевненість у завтрашньому дні. Бажаю всім учасникам успіху, терпіння та наполегливості – все буде добре.

Попередній досвід роботи і знайомство з ILC

Мене звати Наталія, в даний момент я живу і працюю в місті Ред Дір, Канада. Родом я з Новоград-Волинського, що на Житомирщині. Навчалася в Київському Національному Аграрному Університеті. За період навчання двічі їздила до Англії працювати на фермах зі збирання полуниці та грибів. Уже тоді я хотіла виїхати в Канаду. Після повернення в Україну – вийшла заміж, народила сина. В Україні я працювала завідуючою молочно-товарної ферми.

Про ILC мені розповіла сестра, яка їздила в Англію на грибну ферму за допомоги ILC. Я переглядала новини компанії, і коли дізналася що є вакансія в Канаді, відразу вирішила спробувати свої сили. Я отримала достатньо досвіду роботи фізичної праці за кордоном і не боялась роботи. Найважливіше – віра в себе, в свої сили та, звичайно, знання англійської мови. Компанія працює професійно, допомагає в оформленні всіх документів. Їй можна довіряти.

Зараз я працюю на м’ясокомбінаті. Виконую різну роботу, в основному упаковка, робота не важка. Мені дуже подобається моя робота, мій супервайзер і команда, з якою я працюю. Українців в Канаді люблять. Робота в хороших умовах, все чисто. Я рада, що у мене є можливість працювати в цій компанії.

Перші дні в Канаді

Перші дні в Канаді були дивовижні. Ми благополучно долетіли, в аеропорту нас зустрів представник від ILC і доправив до гарного готелю. Наступного дня у нас була екскурсія до Ніагарського водоспаду. Я отримала багато позитивних вражень і зробила цікаві фотографії. В Канаді життя не таке як в Україні, усі люди привітні, посміхаються, запитують як справи. Найбільше мене вразила відсутність пішоходів, тут усі їздять на автомобілях.

Робота на м’ясокомбінаті та життя в місто Ред Дір

Зараз я живу в Канаді в маленькому затишному містечку Ред Дір. Звикання до країні було не важким, особливих труднощів не виникало. На роботі мені теж все подобається, ставлення до працівників хороше. Можливостей зростання, я думаю, достатньо, головне працювати і проявити себе. Працюємо ми з 6 ранку до 14.30, також періодично є можливість понаднормових. У моїй роботі мене все влаштовує.

У Канаді в мене з’явилася впевненість у завтрашньому дні. Бажаю всім учасникам успіху, терпіння та наполегливості – все буде добре. Вивчайте англійську мову.

Після роботи достатньо вільного часу для вивчення англійської мови, а також відпочинку. У нашому містечку є багато спортзалів, басейнів, є куди піти відпочити. Взимку в парку є ковзанка, всі бажаючі ходять кататися, дуже цікаво. В Канаді красива природа, вона дещо схожа з українською. Є річки та озера. Життя тече рівномірно, ніхто нікуди не поспішає, люди дуже доброзичливі. А скільки диких звірів?! Ведмеді, лосі, олені … дуже багато дичини. Ті, хто в Канаді по 5-7 років їздять полювати на оленів, на рибалку. Тут все зроблено для комфортного та приємного життя. Звичайно трішки сумую за Україною, але це не проблема. Думаю, що буду їздити в гості до рідних, коли отримаю постійне місце проживання. Можливостей в Канаді багато, легше щось планувати.

Я рекомендую їхати в Канаду, адже ви нічого не втратите, тільки отримаєте багато досвіду. Просто потрібно терпіння і усе вийде. Дякую ILC за допомогу в оформленні документів. У Канаді в мене з’явилася впевненість у завтрашньому дні. Бажаю всім учасникам успіху, терпіння, наполегливості, і все буде добре. Вивчайте англійську мову.

зарегестрироваться
Щоб взяти участь в семінарі, заповніть форму та натисніть зареєструватись. Ми будемо раді вітати вас на наших безкоштовних семінарах.

Top