Другий випуск школи грибників

by ILC

Другий випуск школи грибників

by ILC

by ILC

У жовтні випускниками школи грибників стали ще 5 осіб. Як і 1-ша група, вони пройшли тритижневий курс навчання збору печериць. Навчання проходило на діючій фермі за Києвом, де вирощуються гриби на готовому компості.

школи грибниківЧитайте також: Перший випуск школи грибників

Курс зі збору печериць дозволяє в короткий термін освоїти нову спеціальність збиральника грибів, яка завжди актуальна за кордоном. Після навчання наші учні швидко знаходять роботу в Європі.

Учасники курсу під керівництвом фахівців школи щодня проходили теоретичні заняття і напрацьовували практичні вміння на виробництві, застосовуючи технологію селективного збору печериць one touch. Вся група успішно склала підсумкове тестування і отримала сертифікати про проходження курсу.

школи грибниківУВАГА! Школа грибників проводить набір учасників 3-ї групи, навчання якої починається 27 листопада 2017 року. Щоб потрапити в 3 групу реєструйтеся через контактну форму. Ви можете скористатися акцією «Влаштуй одного на роботу – отримай винагороду», вказавши в повідомленні форми «акція збиральник грибів».

зарегестрироваться
Щоб взяти участь в семінарі, заповніть форму та натисніть зареєструватись. Ми будемо раді вітати вас на наших безкоштовних семінарах.

Top