Відкриваємо Фінляндію для українських будівельників

by ILC

Відкриваємо Фінляндію для українських будівельників

by ILC

by ILC

Фінляндія – країна з високим рівнем життя, добре розвиненою промисловістю і з низькою інфляцією. Крім того, Фінляндія відома гірськолижними курортами, мальовничою природою національних парків, сучасними містами і тихою сільською ідилією.

Будівельна галузь є однією з найпривабливіших сторін для співпраці Фінляндії з Україною. В останні роки у Фінляндії, а зокрема в Гельсінкі, збільшується кількість ділянок під забудову, з колосальною швидкістю розширюється приміська зона, де з’являється все більше промислових об’єктів. В таких умовах будівельні компанії страждають від браку фінської робочої сили, тому і змушені залучати співробітників із-за кордону.

для будівельників

для будівельників

Група компаній ILC та фінський партнер уклали ексклюзивний контракт зі співробітництва щодо питань підбору українського персоналу на вакансію арматурник. Нещодавно відбулася чергова зустріч (але вже на території Фінляндії), під час якої представники компанії ILC відвідали компанію партнера, що спеціалізується на арматурних роботах різного типу для промислових, комерційних і житлових будівель.

для будівельників

для будівельників

Під час поїздки представники Міжнародного центру з працевлаштування ILC змогли ознайомитися з процесом адаптації українських робітників, побувати на діючих будівельних об’єктах (ділянки забудов в передмісті Гельсінкі) та ознайомитися із технікою безпеки на них, побачити типові умови проживання (квартири), що надаються фінським партнером.

для будівельників

для будівельників

для будівельників

Менеджери ILC переконалися, що для українців Фінляндія може бути не просто місцем роботи, але й країною для комфортного та фінансово забезпеченого життя з сім’ями. У країні високий рівень соціального захисту, хороша система освіти та охорони здоров’я, налагоджена транспортна система з густою мережею маршрутів, яка дозволяє дістатися в будь-який куточок країни. Крім того, у Фінляндії є різноманітні можливості для відпочинку, адже це земля неймовірних краєвидів, де розкинулися густі ліси, знаходяться міста в неокласичному стилі з затишними вуличками, фортецями та старовинними церквами. Фінляндія цікава своїми сучасними гірськолижними курортами, ланцюжком блакитних озер і річок. Також варто згадати мекку для рибалок – Аландські острови, і мрію людей будь-якого віку – Лапландію. Фінляндію сміливо можна обирати для імміграції з сім’єю, адже в країні є все для безпечного та благополучного життя.

Обмін знаннями, жваві дискусії між менеджерами обох компаній зробили поїздку хорошою основою для продовження співпраці між компаніями.

Деталі вакансії арматурника.

зарегестрироваться
Щоб взяти участь в семінарі, заповніть форму та натисніть зареєструватись. Ми будемо раді вітати вас на наших безкоштовних семінарах.

Top